خدمات ارزش افزوده همراه

text1

متنی

از جمله خدمات پرمخاطبی که شرکت راهکارهای همراه کارینا در اختیار مشترکین خود قرارداده, سرویس‌های پیامکی خدمات ارزش افزوده است. مشترکین همراه اول و ایرانسل می توانند با عضویت در این سرویس‌ها، اطلاعات مورد نیاز خود را در هر کجا و در هر زمان به راحتی دریافت نمایند. این سرویس‌ها در حوزه‌ها‌ی مختلف شامل بهداشت، سلامت و سلامت خانواده، خدمات سازمانی، آموزشی، اخبار روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها، سرویس های مذهبی و فلسفی، بازار و تجارت، اخبارخودرو، بازی و سرگرمی، ورزشی و … است.

 

خبرگزاری‌ها:

یکی از اصلی‌ترین حوزه‌های فعالیت شرکت کارینا، ارائه سرویس‌های پیامکی خبرگزاری‌های مختلف است. با عضویت در هریک از این سرویس‌ها به صورت روزانه سرخط اخبار روز ایران و جهان را از هر خبرگزاری که بخواهید دریافت می‌کنید.

 

سلامت:

کارینا نه تنها در بخش خبری بلکه در حوزه سلامت نیز با همکاری نهادهای مرتبط با بهداشت و سلامت همچون وزارت بهداشت، رادیو سلامت و … سرویس های متنوعی را ارائه می‌دهد.

 

سامانه پیامکی دانشگاه‌ها:

سامانه پیامکی دانشگاه‌ها یکی دیگر از سرویس‌های کارینا است که اطلاعات مورد نیاز دانشجویان دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی در مورد تاریخ و نحوه ثبت نام، تشکیل یا عدم تشکیل کلاس ها، امور مالی و تاریخ امتحانات و… را از طریق پیامک اطلاع رسانی می‌کند.

 

سرویس های سازمانی:

در راستای اهداف بلندمدت شرکت راهکارهای همراه کارینا، این شرکت با عقد قرارداد با سازمان‌ها و نهاد‌های دولتی و خصوصی، سعی در ارائه خدمات درون سازمانی و برون سازمانی به کلیه پرسنل و شرکت‌های وابسته آنها را داشته و بواسطه ارائه این خدمات، ضمن صرفه جویی در هزینه و زمان، سرعت اطلاع رسانی و نحوه ارائه خدمات در سازمان های مذکور را نیز ارتقا می‌دهد.

 

کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی:

سرویس‌های ارائه فرصت های شغلی به فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی ، اخبار تشکل‌ها و نظام‌های صنفی شغلی، اخبار نظام وظیفه دانشگاهیان و…. نیز توسط شرکت کارینا عرضه می شود.