راهکارهای همراه


ارائه راهکارهایی که همیشه بتواند در دسترس کاربران تلفن همراه قرار گرفته و پاسخگوی نیازهای آن‌ها در هر شرایط مکانی و زمانی باشد، همواره یکی از دغدغه های شرکت کارینا بوده است. در راستای این مهم، کارینا راهکارهای زیر را ارائه داده است:

راهکارهای مبتنی بر مکان (Location Based Solutions)

ارائه راهکارهایی که متناسب با موقعیتهای جغرافیایی بتواند نیاز کاربران تلفن همراه را رفع نماید امروزه به یک امر بدیهی تبدیل شده است.
با استفاده از این راهکارها می توان به راحتی اطلاعات لازم در خصوص مکان مورد نظر مشترکین مانند نزدیکترین رستوران یا فروشگاه، اطلاع از ترافیک، بازیهای مبتنی بر مکان افراد و بسیاری از خدمات موقعیت‌یابی را ارائه داد.

راهکارهای تجمیع و تولید محتوا (Content Generation & Aggregation)

محتواهای مختلف و متنوع بنا به در خواست مشترکین یا اپراتورها تولید و جمع آوری شده و در اختیار آنها قرار می گیرد. در ادامه نیز با استفاده از پورتال خاص خود از طریق صدا SMS، WAP یا USSD ارائه می‌شود.

راهکارهای اینترنت موبایلی (GPRS, 3G)

اکثر خدمات ارزش افزوده، خدمات مبتنی بر دیتا هستند که بستر انتقال انها از طریق اینترنت موبایل و همچنین از طریق شبکه نسل سوم در حالت سیار مهیا شده است و شرکت کارینا نیز خدمات ارزش افزوده متنوعی را در این زمینه ارائه می دهد.

راهکارهای مبتنی بر کدهای دستوری (USSD)

استفاده از خدمات آنلاین هر روز محبوب‌تر می‌شود و این در حالیست که نیاز به اینترنت برای انجام این امور ضروری است ولی تلفن همراه در این میان راهکاری برای سهولت و سرعت در این امور است. با استفاده از کدهای دستوری بسیاری از تراکنش های مالی، خرید شارژ، پرداخت قبوض، خرید کالا، دریافت صورتحساب و بسیاری از خدمات آنلاین دیگر به راحتی فراهم می‌گردد.

راهکارهای همراه سازمانی

شرکت کارینا قابلیت و ابزارهای لازم جهت ارائه خدمات به سازمانهای مختلف در بستر تلفن همراه و سرویس‌های ارزش افزوده را دارا است. تمام سازمان‌ها و شرکت هایی که تمایل دارند تا خدمات خود را در این قالب به مشتریان ارائه دهند، می توانند با استفاده از امکانات و توانمندی‌های شرکت کارینا اقدام نمایند.